SVÄRD, Asien, 1900-talets första hälft.

Tvåeggad klinga. Rödlackerad balja med beslag i gulmetall. Svärdets längd 66 cm, med balja 69 cm.

Slitage. Mindre skador.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

47A. Rolex, Sea-Dweller, ca 2007.
Utropspris
80 000 - 90 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK