FOTOBÖCKER, 3 st Richard Prince, Richard Billingham, Jeff Wall.

Richard Prince, ”Richard Prince”, Whitney/Abrams 1989 Soft cover Edition, First Edition. Mjuk pärm. Pärm med obetydligt slitage och ytsmuts. Sidor i gott skick men obetydligt gulnade längs de yttersta kanterna.

Richard Billingham,”Richard Billingham”,Ikon Gallery agnès b 2000 First Edition. Hård pärm. SigneradR. Billingham. Pärm med obetydligt slitage. Sidor i gott skick.

Jeff Wall, “Jeff Wall”,Museum of Contemporary Art Los Angeles and Scalo Verlag 1997 First Edition. Hård pärm. Pärm med slitage. Sidor i gott skick.

Pärm med obetydligt slitage och ytsmuts. Sidor i gott skick men obetydligt gulnade längs de yttersta kanterna.
Pärm med obetydligt slitage. Sidor i gott skick.
Pärm med slitage. Sidor i gott skick.

Utropspris
2 500 SEK
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57