SEVERIN NILSON, olja på pannå, signerad Severin Nilson.

Landskap med röd stuga. 23 x 36 cm.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Pedro Westerdahl

    Pedro Westerdahl
    Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

    pedro.westerdahl@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    6 200
    604 EUR
    689 USD

    Budhistorik (19 bud)
    2A13 jan 19:506200SEK
    113 jan 19:506000SEK
    2A13 jan 19:475700SEK