stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, ca 1944. Caliber 30 T2, Serienr 10.426.463, Referensnr CK 2400, Boettnr 2400-6
Repor. Slitage. Skador. Skadad urtavla. Rost i urverk. Later dial
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10