Helstoppad med galonklädsel. Resårsits. Ben av björk. Längd 150, djup 70, höjd 85, sitthöjd 40 cm.
Slitage. Mindre ytskador på klädsel. större skada på klädseln i bakkant.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10