ELIS BERGH, 65 dlr servis "Karlberg" Kosta 1900-talets första hälft
12 rödvin (2 nagg) 11 vitvin (1 nagg) 11 selter 9 grogg/öl 12 snaps 10 punsch
Åldersrelaterat slitage. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10