TALLRIKAR, 24st, benporslin, Paul Hoff, "Arter i fara", Gustavsberg.

21 motiv, 1-19 samt 21-22.
Dubletter 2,4 & 6.
Diam 24,5 cm.

Smärre slitage. Minor repor.

Klubbat pris
2 200
195
206
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
21 dec 2018 18:23
2 200 SEK
21 dec 2018 18:21
2 000 SEK
21 dec 2018 18:17
1 900 SEK
21 dec 2018 17:04
1 800 SEK
19 dec 2018 21:47
1 700 SEK
19 dec 2018 13:25
1 600 SEK
13 dec 2018 16:21
1 500 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46