Silver Övrigt
1125449
KAFFEKANNA, silver, icke identifierad mästare, London 1746.

Höjd 26 cm. Totalvikt ca 700 gram.

Smärre slitage. Bucklor.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
5 000 SEK