BUSTER & PUNCH, "The Rockstar Bar", barskåp, London, 2000-tal.

Märkt på översidans beslag. Målat. En sida med vitrin. Invändigt klätt med textil. Invändig belysning. Bredd 126. Djup 47. Höjd 109 cm.

Ej funktionstestad. Obetydligt slitage.

Utropspris
12 000 SEK