Tresitssoffa med brun skinnklädsel. Ben i borstad aluminium. Lösa sitt- och ryggplymåer. Resårsits. Längd 225, djup 90, höjd 75, sitthöjd 42 cm.
Repor. Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10