Inari Krohn

(Finland, Född 1945)
Inari Krohn
(Finland, Född 1945)

INARI KROHN, akvarell, signerad och daterad 1974.

Sjömätningsfartygen Pauha och Kuoho vid Kekoniitty bryggan i Gustavs, juli 1974. 55x75 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
150 EUR