Design Övrigt
1125828
TAKLAMPA, Idman 1940/1950-tal.

Mässingsstomme med fem kupor i oplaglas och en central blomdekor. Diameter 45 cm, höjd ca 70 cm. Bär tillverkarens stämpel.

Anlupen. Sedvanligt slitage. Ej funktionstestad.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
400 EUR