JH ENGSTRÖM, C-print, signerad och daterad 2000 och numrerad 2/5.
Roma", 2000. Signerad JH Engström och daterad Roma 2000 och numrerad 2/5 på etikett a tergo. C-print ca 94 x 117 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK