Konst Contemporary
1125899
RINGO STARR, digital print, signerad och numrerad 13/25.

"Paul Smoking", Paris 1964. Bildstorlek 40 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
20 000 SEK