Rik blomsterdekor på livet. Lockknopp i form av figur. Två fack invändigt. Längd 15 cm, höjd 16 cm. Vikt 410 gram.
Slitage. Mindre lagningar. Möjligen efterdekorerad. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10