BOKSKÅP, 1800-talets slut.

Glasade dörrpar med bakomliggande hyllinredning. Bredd 152 cm. Höjd 250 cm. Djup 40 cm.

Konditionsrapport

Ställvis omfattande slitage. Lagningar och senare delar.

Placering
Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - E20

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 21 timmar

    Utropspris: 500 EUR

    200
    EUR
    2 052 SEK
    228 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 220 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    121 jan 14:23200EUR