GUNNAR LÖBERG, olja på duk, signerad G. Löberg och daterad 1929 i blyerts på spännram.
"Kvällstämning". 47 x 61 cm.
Slitage med smärre repor, delvis färgbortfall. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK