Graverad girland och initialer. Invändigt förgylld. Höjd 12 cm, vikt 46,5 g.
Sliten förgyllning. Bucklor. Åldersrelaterat slitage, skada i fotringen. Något anlupen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10