Fanerad med bla valnöt och mahogny, front med rullklaff med bakomliggande lådor, längd 100, bredd 49, höjd 102 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Avnött. Repor. Nagg. Märken. Nyckel fungerar ej
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10