TAKKRONA, rokokostil, mässing och glas, 1900-talets mitt

Elektrifierad. Höjd 68 cm, med kedja 95 cm.

Slitage.

Klubbat pris
110
1 240
115
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (5 bud)
21 jul 2019 14:27
110 EUR
20 jul 2019 15:29
100 EUR
20 jul 2019 15:04
65 EUR
13 jul 2019 20:54
60 EUR
12 jul 2019 17:35
30 EUR