CHANEL, väska, "Surpique wool flap bag".

Quiltad plommonlila ylletextil. Kedja och beslag i gulmetall. Ett fack utvändigt. Invändigt fodrad med skinn. En ficka med dragkedja. Märkt "CHANEL made in Italy". Numrerad samt med äkthetscertifikat. 23 x 15 x 8 cm. Dustbag medföljer.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F1

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 15 000 SEK

    8 700
    851 EUR
    981 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (11 bud)
    715 jan 17:468700SEK
    915 jan 17:428500SEK
    715 jan 17:408300SEK