Design Möbler
1127380

Ingemar Thillmark, fåtölj "Läckö", OPE-möbler, 1900-talets andra hälft.

Ingemar thillmark, fåtölj "läckö", ope-möbler, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsat trä, lös sitt- och ryggdyna klädda med skinn. Sitthöjd 38. Bredd 75. Djup 65. Höjd 76 cm.

Visst slitage. Märken. Några fläckar.

Utropspris
4 000 SEK