CHANEL, väska, "Caviar Medallion Tote".

Handväska i quiltat beige caviarläder med dragkedja och beige skinnfoder. Ett ytterficka, två innerfickor, varav en med dragkedja. Märkt "CHANEL", "MADE IN ITALY", numrerad.
Bredd 30 cm, höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Fläckar av bläckpenna invändigt.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F1

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 12 000 SEK

    9 000
    880 EUR
    1 015 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    413 jan 23:599000SEK
    413 jan 23:598500SEK
    413 jan 23:438000SEK