GUCCI, väska.

Svart skinn med detlajer i gulmetall och bambu. Avtagbar axelrem. Invändigt fodrad med rött skinn. Två fack. Spegel medföljer. Märkt "GUCCI MADE IN ITALY samt numrerad. 27 x 18 x 8 cm. Dustbag medföljer.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F1

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 14 000 SEK

    6 100
    597 EUR
    688 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (10 bud)
    815 jan 18:236100SEK
    815 jan 18:165900SEK
    815 jan 17:575700SEK