MULBERRY, väska
Mörkbrunt samt svart läder med beslag i mässing. En dragkedjeförsedd innerficka samt ett fack. Märkt "Mulberry Est. 1971" och numrerad. Längd ca 45 cm, höjd ca 28 cm. Dustbag.
Smärre slitage.