DON CHADWICK / BILL STUMPF, skrivbordsstol, "Aeron", Herman Miller, 1990/2000-tal.

Metall samt nätsits. Fempassfot på hjul. Justerbar höjd samt justerbara armlän. Sitthöjd ca 58 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H96

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 700
    361 EUR
    411 USD

    Budhistorik (8 bud)
    212 jan 12:263700SEK
    4A12 jan 12:263500SEK
    410 jan 4:372800SEK