SEVENFRIDAY, armbandsur 47x47,6 mm

stål/mörk grå PVD/roséguld, automat, mineralglas, original läderband, minut- och timvisning,

Cal 8215 (Miyota), ref SF-M2/02-U0945

Lättare åldersrelaterat slitage med mindre repor. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test

Utropspris
500 EUR