stål/mörk grå PVD/roséguld, automat, mineralglas, original läderband, minut- och timvisning,
Cal 8215 (Miyota), ref SF-M2/02-U0945
Lättare åldersrelaterat slitage med mindre repor. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test