JULES SCHYL, olja på duk, signerad Schyl.

"Venedig", 61 x 48 cm.

Konditionsrapport

Tre obetydliga hål. Obetydliga färgbortfall.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Rikard Klev

    Rikard Klev
    Värderare / Specialist modern konst

    rikard.klev@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    5 601
    546 EUR
    622 USD

    Budhistorik (12 bud)
    314 jan 15:145601SEK
    1A14 jan 8:005401SEK
    314 jan 8:005400SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes