Silver Bägare & Skålar
1127727
SKÅL, silver, stämplad Süleyman, 1900-tal.

Invändigt förgylld. Diameter ca 17,5 cm, höjd 7,5 cm. Vikt 351 g.

Anlöpningar kring inre kant.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V1
Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
300 EUR