FÅTÖLJER, ett par, Kelim, 1900-tal.

Fast stoppad sits och rygg. Sitthöjd 41, höjd 94 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage. Smutsig. Blekt. Torkad stoppning. Revor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    15 timmar 21 minuter

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 000
    195 EUR
    222 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    115 jan 22:092000SEK