VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med ek. Tvådelat. Överdel med glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan. Underdel med Två lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan och lådor. Bredd 107,5. Djup 46. Höjd 177. Nyckel finns.

Smärre skador. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK