LJUSSTAKAR, 4 st, silver, Thorvald Marthinsen, Norge, 1900-tal.

Höjd ca 12 cm.

Konditionsrapport

Fyllda fötter. Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V4

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 977
    291 EUR
    336 USD

    Budhistorik (6 bud)
    213 jan 15:472977SEK
    3A13 jan 15:472777SEK
    313 jan 15:462700SEK