CLAESSON KOIVISTO RUNE, sideboard, "Kilt", Asplund, 2000-tal.

Lackerad. Front med lådor. Bredd 180, djup 31, höjd 87 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Färgbortfall.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N12

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    6 dagar 16 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    3 800
    370 EUR
    422 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (10 bud)
    621 jan 22:083800SEK
    519 jan 16:433600SEK
    419 jan 11:573400SEK