FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, KAFFEKOPPAR MED FAT, 22 par, risporslin, Arabia.

Signerade Arabia F.H.Kj. Finland.
Kopparnas höjd 6 cm. Fat ø 12 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage och ytsmuts.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 500 EUR

    Slutpris

    300
    EUR
    3 079 SEK
    342 USD

    Budhistorik (3 bud)
    213 jan 21:52300EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes
    213 jan 21:47275EUR
    112 jan 11:38250EUR