BESTICKSERVIS, 36 delar, silver, modell Chippendale, GAB, 1900-talets andra hälft.

12 st bordsgafflar, längd 17,7 cm
12 st bordsknivar, längd 20 cm
12 st bordsskedar, längd 18 cm
Total vikt ca 1700 g.

Smärre slitage.

Utropspris
3 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

57. Rolex, Submariner, "Kermit", "Mark IV / Slim Four Bezel", ca 2006.
Utropspris
110 000 - 130 000 SEK
Budhistorik
110 000

ditt bud
Aktuellt bud:
110 000 SEK