Lackerad metall i rött, svart och vitt med texten Campbell's Zuppa di Pomodoro Soup". Lös, tygklädd dyna. Etikettmärkt OMAGGIO A: WARHOL, ULTRAMOBILE, SIMON, BOLOGNA ITALY. Höjd 44 cm, diameter 30,5 cm.
Slitage. Bucklor. Repor. Rostangrepp. Färgbortfall.