Stomme i teak, mässing, samt lackerad metall. Med två ljusarmar samt med en ljuskälla vardera. Höjd ca 145 cm.
Slitage, repor och märken. Ej funktionstestad. Mindre skador vid skärmar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10