ALBIN AMELIN, olja på duk, signerad.

"Modellstudie". Daterad a tergo -36. 92 x 60 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 12 000 SEK

    Slutpris

    13 750
    1 340 EUR
    1 527 USD

    Budhistorik (11 bud)
    213 jan 15:4713750SEK
    1A13 jan 15:4713500SEK
    113 jan 14:5212500SEK
    Acceptpris på 9 000 SEK uppnåddes