ALICE KAIRA, olja på duk, signerad och daterad 1973.

"Kukkapöytä" (Blomsterbord). 50,5 x 61,5 cm.

Konditionsrapport

Ställvis krackelerad. Ställvis färgbortfall. Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anja Lehtovuori

    Anja Lehtovuori

    anja.lehtovuori@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 600 EUR

    Slutpris

    320
    EUR
    3 284 SEK
    365 USD

    Budhistorik (4 bud)
    315 jan 16:18320EUR
    2A15 jan 16:18310EUR
    215 jan 14:08300EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes