Axel Sjöberg

(Sverige, 1866-1950)
Axel Sjöberg
(Sverige, 1866-1950)

AXEL SJÖBERG, akvarell, signerad och daterad 1918.

Landskap. 47 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
5 000 SEK