PENTTI KOIVIKKO, olja på duk, signerad och daterad 1986.

"Tyttö ja kuunsirppi". 50,5 x 61,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T47
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anja Lehtovuori

    Anja Lehtovuori

    anja.lehtovuori@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 1 timme

    Utropspris: 600 EUR

    260
    EUR
    2 668 SEK
    296 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 280 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    218 jan 14:05260EUR
    216 jan 19:51240EUR
    216 jan 19:50220EUR