ARNE NORELL, soffa, "Cromwell", 1900-talets slut.

Lösa stoppade dynor i grönt skinn. Ben av ek. Märkt. Sitthöjd ca 38, längd 160 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    7 600
    741 EUR
    844 USD

    Budhistorik (16 bud)
    213 jan 21:207600SEK
    113 jan 20:117400SEK
    213 jan 19:577200SEK