1128148
Olavi Vaarula
(1927-1989)

OLAVI VAARULA, blandteknik på trä, signerad och daterad 1979.

"Saara". Bildstorlek 21 x 21 cm.

Smärre slitage.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
400 EUR