OLAVI VAARULA, blandteknik på trä, signerad och daterad 1979.

"Saara". Bildstorlek 21 x 21 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - J1
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anja Lehtovuori

    Anja Lehtovuori

    anja.lehtovuori@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    380
    EUR
    3 899 SEK
    433 USD

    Budhistorik (11 bud)
    3A12 jan 18:52380EUR
    212 jan 18:52360EUR
    312 jan 18:41340EUR