SKÅP, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med björk. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och lådor. Bredd 97. Djup 45,5. Höjd 105 cm. Nyckel finns.

Fanerskador. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK