MATS THESELIUS, fåtöljer, ett par, IKEA PS, Unlimited edition, 2000-tal.

Stommar i bambu och vitmetall. Sitsar och ryggar i rotting. Brickmärkta. Sitthöjd 38, höjd 75 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Proveniens
Enligt uppgift Anna Odell.
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H124

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 timme 50 minuter

    Utropspris: 4 000 SEK

    5 200
    507 EUR
    578 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (15 bud)
    621 jan 8:105200SEK
    821 jan 7:165000SEK
    6A21 jan 7:164900SEK