CARL ERASMUS HALLDIN, plunta, silver, Kopparberg, 1899.

Slät. Höjd 17,5 cm. Vikt 558 gram.

Konditionsrapport

Repor. Gravyr. Bruksslitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Emma Svahn

    Göteborg

    Emma Svahn

    emma.svahn@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 233
    316 EUR
    365 USD

    Budhistorik (5 bud)
    215 jan 21:413233SEK
    1A15 jan 21:413033SEK
    1A15 jan 21:413000SEK