Design Övrigt
1128228
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, "Patricia", Markaryd, Sverige, 1900-talets andra hälft.

Mässingstomme med tre röktonade glaskupor. Etikettmärkt. Höjd ca 83 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage med anlöpningar.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK