CLAESSON KOIVISTO RUNE, soffbord, "Brasilia", Swedese.

Skiktlimmad faner av björk. Längd 100, djup 100, höjd 27 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Fanerskador. Repor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    5 200
    507 EUR
    578 USD

    Budhistorik (18 bud)
    214 jan 16:425200SEK
    114 jan 16:425000SEK
    214 jan 16:414800SEK
    Acceptpris på 2 500 SEK uppnåddes