Design Möbler
1128269
GÖRAN MALMVALL, stolar, 6 st, omkring 1900-talets mitt.

Furu. Märkta. Genombruten rygg med vertikala spjälor. Sitthöjd ca 44 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor. Något varierande sitthöjd.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK