AEGIDIUS GUTBIER, Lexicon Syriacum, continens omnes...Typis & Impensis Autoris. Hamburg 1664-1667

Lexicon Syriacum, continens omnes N.T. syriaci dictiones et particulas, Cum Spiciilegio samt 'Novum Testamentum Syriace' Graverad titelsida med årtal 1663.
Titel+6+146+index+56 606+30+titelsida samt graverad titelsida.

Åldersrelaterat slitage.

Proveniens

Exlibris Yngve O.K Hedlund.

Utropspris
5 000 SEK